KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10526264
nr 1052 6264
Akvarell
Signerad Frölén, Stortorget, Stockholm, 18x19
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 20:48:45
100 kr
150 kr